Drugiego dnia zawodów, w niedzielę 13 maja gościmy na terenie Parku Ewolucji skąd zawodnicy wyruszą w trasy Speed 31 km i Mega 58 km. Na terenie Parku wystartuje również trasa Junior, około 3 km.

Start/meta i biuro zawodów będą zlokalizowane na terenie Parku, zgodnie z poniższą mapką. Parking dla zawodników jest oznaczony na mapie i nie należy mylić go z parkingiem dla klientów Parku Ewolucji.

Wjazd na teren Parku Ewolucji i przepuszczanie ruchu samochodowego i ruchu pieszych (klientów Parku Ewolucji) będą się odbywać wahadłowo, dlatego zawodnicy są proszeni o zachowanie szczególnej ostrożności.

Na terenie Parku Ewolucji, w pobliżu biura zawodów będą zlokalizowane foodtrucki, z których mogą korzystać za dodatkową opłatą zawodnicy i osoby towarzyszące.

Zawodnicy i osoby towarzyszące, wraz z rodzinami i dziećmi, zarówno w sobotę jak i w niedzielę, we własnym zakresie, mogą dodatkowo zwiedzić Park Ewolucji do czego szczególnie zachęcamy – znajdziecie tam całą masę atrakcji związanych z historią ewolucji ziemi. Nam szczególnie przypadła do gustu podróż Batyskafem!